РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Протидія запаленню

Запалення при грипі

 

Грип та ГРВІ дуже часто супроводжуються запаленням дихальних шляхів.

При запаленні дихальних шляхів виділяється мало слизу (мокроти), і він дуже густий за консистенцією. Відкашляти його неможливо. Накопичуючись, слиз поступово блокує прохідність дихальних шляхів і дратує кашлевий центр. Людина мучиться від сухого непродуктивного кашлю.

І саме в цей період захворювання багато хто починаэ займатися самолікуванням. Плутає, через необізнаність тип кашлю. І приймає відхаркувальні сиропи, замість розріджуючих. І кашель посилюється ще більше.

Якщо ви лікуєтесь ЕРГОФЕРОНОМ, то плутанина вас не лякає. Тому що, ЕРГОФЕРОН діє не на симптом - кашель, а його причину - запалення. ЕРГОФЕРОН впливає на рецептори гістаміну і знижує запалення в слизових оболонках дихальних шляхів.

ЕРГОФЕРОН зменшує запалення і дозволяє швидко вилікувати ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція)

Окрім основної противірусної дії, ЕРГОФЕРОН здійснює антигістамінний ефект, полегшуючи загальний стан під час хвороби.

Навіщо потрібний антигістамін під час лікування ГРВІ або грипу?

Якщо ви звернете увагу на курс лікування, який призначає терапевт (чи педіатр, якщо грипом захворіла дитина), - то обов'язково побачите там препарат від алергії. І хоча антигістамінні препарати не є основними при лікуванні ГРВІ та грипу, вони показують хорошу ефективність, знімаючи запалення і полегшуючи симптоми.

Якщо вам не хочеться приймати велику кількість ліків. ЕРГОФЕРОН — хороший вибір, тому як поєднує в собі декілька лікувальних ефектів: бореться з вірусами, зменшує запалення і полегшує прояв симптомів ГРВІ.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.