РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Питання відповідь

?
Чи є відмінності в прийомі та дозуванні препарату Ергоферон в залежності від виду інфекції?
Дозування і кратність прийому препарату Ергоферон не залежить від віку і виду вірусної інфекції. Схема прийому: в перші 2 години Ергоферон приймають кожні 30 хвилин, потім впродовж першої доби здійснюють ще три прийоми через рівні проміжки часу. З другої доби і далі приймають по 1 пігулці 3 рази в день до повного одужання.
?
Які особливості прийому препарату Ергоферон у дітей?
Для дітей молодшого віку (від 6 місяців до 3 років) рекомендується розчиняти пігулку в невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури. Дітям старше від 3-х років, пігулку можна розсмоктувати, вона має солодкий присмак, тому не викликає негативних емоцій під час прийому. У перші 2 години рекомендується давати препарат, кожні 30 хвилин – всього 5 пігулок. Потім через рівні проміжки часу ще 3 пігулки. З 2-ої доби і до повного одужання приймають по 1 пігулці 3 рази в день до повного одужання.
?
Чи можуть бути побічні ефекти від прийому препарату Ергоферон?
При застосуванні по вказаним показанням і вказаним дозам побічної дії не виявлено. Можливості реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату. При випадковому передозуванні можливі диспепсичні явища (нудота, блювота, діарея), обумовлені наповнювачами , що входять до складу препарату. Також не слід застосовувати препарат людям з галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози, або при вродженій лактозній недостатності.
?
Чи можна приймати Ергоферон при вагітності і чи необхідно тоді знижувати дозування?
Не слід призначати вагітним або годуючим грудьми, оскільки немає даних про ефективність і безпеку застосування препарату пацієнткам цієї категорії.
?
Якщо у дитини алергія, наприклад, бронхіальна астма чи можна йому застосовувати Ергоферон?
Так. Згідно інструкції до препарату алергічні захворювання не є протипоказаннями до призначення Ергоферон у тому числі у дітей. Препарат не містить речовин, які можуть викликати алергічні і токсичні реакції і тому добре переноситься. Навпаки, має антигістамінний ефект.
?
Протягом року при перших ознаках захворювання або для профілактики (коли, приміром, в дитячому садку усі хворіють) даємо Ергоферон , найчастіше допомагає (уперше пробували за призначенням лікаря). Чи не вийде так, що дитина надалі без нього не зможе
Завдяки своєму складу і механізму дії Ергоферон не виснажує імунну систему дитини, він чинить регулюючу дію на функції організму. Ергоферон, посилює здатність організму при зустрічі з вірусом виробляти інтерферони при профілактичному застосуванні підвищує і підтримує на високому рівні здатність клітин виробляти інтерферони при контакті з вірусом. Що дозволяє застосовувати препарат багаторазово, не побоюючись порушень з боку імунної системи (особливо важливо при лікуванні часто хворіючи дітей).
?
Чи можна давати Ергоферон спільно з іншими препаратами, чи може бути несумісність при прийомі?
Ергоферон дуже часто призначають в комплексі з іншими лікарськими засобами, при цьому додавання його в схеми лікування ні у дітей, ні у дорослих в клінічних дослідженнях і клінічній практиці не викликало будь-яких реакцій непереносимості.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.