РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Як не захворіти на грип
15/03/2018

Як не захворіти на грип

Коли мова йде про небезпечне вірусне захворювання, в сезон застуд потрібно знати, як не захворіти на грип та що робити, якщо вже захворів на грип. Профілактичні заходи бажані, оскільки лікування важке, а наслідки можуть бути важкими. Є кілька способів постаратися не захворіти.

Один з перших порад лікарів, як не захворіти на грип — постійне загартовування організму і зміцнення імунітету. Але цього мало, адже в сезон хвороб, а тим більше, під час епідемій, які спалахують щорічно, потрібно впливати на причину недуги — віруси. Тут прекрасно допомагають сучасні препарати, наприклад, «Ергоферон». Його можна приймати як для профілактики, так і в якості противірусного засобу для тих, хто вже захворів.

Ще один хороший метод як не хворіти — зробити щеплення від того штаму вірусу грипу, який активний в даний сезон.

Вибираючи найбільш підходящий метод, як не хворіти, дотримуйтеся рекомендацій, отриманих від лікаря. Найпростіші дії допомагають домогтися головного — запобігти хворобі і зберегти здоров'я.

Що потрібно робити, щоб не захворіти на грип під час епідемії

В холодну погоду, питання: «Що потрібно робити, щоб не захворіти на грип?» — одине із найбільш наболілих. Варто скористатися порадами лікарів:

Закалювання

  • Постійно, а не час від часу, загартовуйтесь.
  • Харчуйтесь правильно.
  • Дотримуйтеся режиму дня. У вас повинно бути достатньо часу на сон — так організм не виснажується.
  • Щоб не хворіти, пийте вітаміни і препарати для покращення імунітету.
  • Під час епідемій намагайтеся не бувати в місцях, де збирається багато людей.
  • Пийте багато чистої води, протизастудних чаїв, загальнозміцнюючих напоїв.
  • Не нехтуйте радою частого миття рук в питанні «Що робити, щоб не захворіти на грип» — так ви не занесете віруси на слизову.
  • Користуйтеся своїм посудом як на роботі, так і вдома.
  • Робіть вологе прибирання, часто провітрюйте і зволожує приміщення.

Насправді, рекомендації про те, що робити, щоб не захворіти на грип, досить просто застосувати в життя, потрібно тільки ваше бажання.

Як запобігти грипу в сім'ї

Грип в сім'їОдна з перших турбот батьків під час епідемії — як запобігти грипу в сім'ї, оскільки діти, люди похилого віку і майбутні мами найбільш уразливі. Для цього важливо дотримуватися загальних рекомендацій, про які вже йшлося вище.

Але якщо є підозра, що хтось із близьких підхопив інфекцію, перше, що потрібно знати, як запобігти грипу у інших членів сім'ї — викликати лікаря і відселити хворого в окрему кімнату. Оскільки вся сім'я користується однією ванною, туалетом, і кухнею, ці приміщення потрібно часто мити з дезінфікуючими препаратами, щоб знищити віруси. Також неприпустимо хворому користуватися загальним посудом, рушниками, ліжком і одягом.

Що робити якщо вже захворів на грип?

Що робити якщо вже захворіли на грип? Не гаючи часу, викликайте лікаря — захворювання самостійно не пройде і ви ризикуєте не тільки своїм здоров'ям, але і здоров'ям оточуючих, стаючи джерелом вірусів. Також не намагайтеся лікуватися народними засобами — вони не діють на сам вірус, хоча і допомагають з ним впоратися. Лікарі рекомендують, як засіб проти різних штамів вірусу грипу — противірусний препарат «Ергоферон», який має широкий спектр противірусної активності і ефективно допомагає впоратися з недугою.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.