РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Види грипу. Розбираємо відмінності
16/03/2018

Види грипу. Розбираємо відмінності

Грип — дуже небезпечна інфекційна хвороба дихальної системи. Його викликають віруси, які фахівці відносять до одного з трьох видів: А, В, С. Хвороба ця дуже небезпечна, як сама по собі, так і ускладненнями, які провокує. Вірус-збудник досить стійкий і постійно змінюється, тому майже кожен рік лікарі говорять про епідемію. В силу того, що зазначені види грипу мають підтипи (серотипи), імунній системі досить важко боротися.

Найпростіше організму захиститися від вірусів грипу В і С. Ці види грипу менше змінюються, тому на них в організмі виробляється імунітет. Інакша справа з грипом, що викликається постійно мутуючими вірусами типу А. Вони широко відомі під назвами «пташиний», «свинячий», «гонконгський» грип — види, що мають різні симптоми і по-різному впливають на організм.

Хвороба починається гостро, вимагає негайного відвідування лікаря і якісного лікування. Як швидко з ним впорається людина, залежить від імунітету, стану організму, способу життя, прийнятих ліків. Хорошим засобом терапії та профілактики вважається «Ергоферон», він володіє посиленою противірусною, протизапальною, імуномодулюючою та антигістамінною дією. Препарат можна купити без рецепта, але важливо проконсультуватися з лікарем.

Грип типу А. Симптоми вірусу

Грип типу А найбільш небезпечний, так як ним хворіють і люди і тварини. Відповідно, заразитися ним досить просто, причому не тільки повітряно-крапельним шляхом, а й торкаючись речей, на які потрапили віруси. Тому грип типу А найбільш часто викликає тяжкі епідемії — практично щороку. І що найсумніше, вірус постійно мутує, тому кожен сезон потрібно робити щеплення новоствореною вакциною.

Щоб якомога ефективніше вилікувати грип типу А, симптоми, навіть перші, ігнорувати не варто:

  • Різке підвищення температури до 39-40º С протягом першої години захворювання.
  • Кашель, біль в горлі.
  • Біль у грудях.
  • Головний біль, особливо в скронях, в потилиці.
  • Біль в області очей, сльозоточивість.

Запідозривши грип типу А, симптоми якого почали виявлятися, не заспокоюйте себе, що «саме пройде». Хвороба підступна, дає серйозні ускладнення. Саме від цього типу помирає найбільша кількість людей.

Грип типу В. Симптоми даного серотипу

Грип типу В тварин не вражає, тому ним трохи складніше заразитися. Грип типу В симптоми має такі:

  • Температура не перевищує 39º С.
  • Сильний головний біль.
  • Сльозоточивість.
  • Кашель і першіння в горлі не обов'язкові.

Хоча грип типу В симптоми має дещо м'якіші і не такий небезпечний, також викликає ускладнення, епідемії спалахують з інтервалом в 4-5 років, тому потребує кваліфікованого лікування.

Вірус грипу типу С

Вірус грипу типу С досить слабкий і мало мінливий, тому легко переноситься, рідко провокує ускладнення. Навіть в сезон захворювань не стає причиною епідемій. Профілактичні заходи дозволяють захиститися від хвороби, проте знайомі з дитинства народні методи не дають стовідсоткової гарантії, оскільки не здатні знищити сам вірус. Добре допомагає в таких випадках застосування «Ергоферона».

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.