РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Швидке лікування застуди та ГРВІ
02/03/2018

Швидке лікування застуди та ГРВІ

До простудних захворювань відноситься досить велика кількість хвороб, від яких страждають верхні дихальні шляхи. Ця група захворювань найпоширеніша і важко знайти людину, яка хоча б раз не перехворіла нежиттю, грипом або бронхітом. Застуда у багатьох випадках довго не дозволяє повернутися до звичного способу життя, і це при тому, що швидке лікування ГРВІ — мета будь-кого, хто не зміг протистояти недузі. Багато в чому це пояснюється різним походженням застуди, а швидке лікування застуди можливо тільки в тому випадку, коли правильно визначено збудник: вірус, чи бактерія.

Респіраторні хвороби потрібно починати лікувати негайно. Тому не зволікайте, якщо ви виявили у себе ознаки хвороби:

  •  нежить і чхання;
  • першіння і біль в горлі;
  • слабкість і млявість;
  • температура підвищується досить повільно.

Звичні народні засоби не гарантують швидке лікування ГРВІ, але значно прискорюють процес одужання. Швидке лікування застуди неможливе без прийому ліків. Ефективним є сучасний препарат «Ергоферон», який не тільки знімає симптоми але і лікує хворобу.

Лікуємо застуду швидко: ліки чи народні засоби

Якщо у вас застуда, як лікувати швидко цю хворобу — питання дуже важливе. Через поширеність хвороби способів позбутися від неї без ліків пропонується багато. Однак їх недостатньо, оскільки вони допомагають лише зменшити прояви хвороби, а причина залишаеється.

У народній медицині застосовуються трави, збори, які знімають запалення, поповнюють запас рідини в організмі, допомагають швидше вивести токсини. Випиваючи досить часто і багато чаю, морсу, настою трав, ми лікуємо застуду швидше.

Народні засоби дозволяють знизити жар. Для цього можна покласти холод на місця, де до шкіри підходять великі судини. Але потрібно бути обережним, щоб не погіршити ситуацію переохолодженням. Також не варто розтирати тіло спиртом — звуження судин тільки посилить жар.

Є ще засоби, за допомогою яких ми лікуємо застуду швидко: мед, названий «природним антибіотиком», м'ята, яка знімає напади кашлю, цибуля і часник, які є фітонцидами.

Але важливо пам'ятати золоте правило: якщо у вас застуда, як лікувати швидко, ефективно, і без ускладнень — знає тільки лікар, до якого звертатися потрібно відразу, не чекаючи навіть доби.

Чи можливо швидке лікування застуди народними засобами?

Незважаючи на велику кількість інформації, виникають сумніви в тому, що можливе швидке лікування застуди народними засобами. Якщо ви пропустили перші ознаки хвороби або вирішили переходити хворобу на ногах, навряд чи вдасться уникнути ускладнень. Віруси і бактерії в ослабленому організмі розмножуються швидко, а це загрожує усіма «принадами» вже не застуди, а більш серйозних хвороб.

Можуть з'явитися:

  • температура до 39º, яку не вдається збити;
  • кашель з хрипами, коричневою, зеленою або кровянистою мокротою;
  • ускладнене дихання;
  • набряк горла, який не дозволяє їсти і навіть пити;
  • сильно болять голова, носові пазухи, очні яблука.

При таких ускладненнях швидке лікування застуди народними засобами неможливе!

Швидке лікування ГРВІ та застуди препаратами

Щоб здійснити швидке лікування застуди, ліки повинен підбирати тільки лікар після проведення аналізів і визначення діагнозу.

 

Дійсно швидкі ліки від застуди ті, які не дозволяють розмножуватися патогенній мікрофлорі. Лікар враховує, що застуду можуть викликати близько 200 видів вірусів і прописує препарати виходячи з природи збудника, що забезпечують швидке лікування ГРВІ. Самолікування ж може привести до зворотного ефекту.

Особливо небезпечно використовувати антибіотик, як швидкі ліки від застуди, викликаної вірусами. А таких випадків до 90%. Мало того, що на віруси такі ліки не діють, так вони ще й порушують природну мікрофлору. Інша побічна дія — мікроорганізми стають нечутливими до застосовуваних антибіотиків, імунітет знижується.

Потрібно також розуміти, що швидке лікування ГРВІ, препарати можуть гарантувати тільки в тому випадку, коли їх починають приймати спочатку захворювання, поки кількість вірусів некритична. Що стосується препарату «Ергоферон», він надає посилену противірусну, протизапальну дію, антигістамінний ефект, що забезпечує ефективний захист організму від вірусів і полегшує основні симптоми захворювань.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.