РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Про важливість дотримання інструкціі
13/10/2016

Про важливість дотримання інструкціі

Чи траплялося, з вами таке: не читаючи інструкцію, приймати ліки "як бог на душу покладе"?

Ігноруючи рекомендації, ви, як мінімум, знижуєте ефективність препарату, а як максимум, ризикуєте отримати важкі побічні ефекти.

Звичайно, найнебезпечніший прецедент - це некоректний прийом антибіотиків. Якщо неправильно провести антибіотикотерапію, то замість того, щоб вилікувати захворювання – його можна погіршити або воно перейде в хронічну форму. Антибіотики приймають при бактеріальних інфекціях, наприклад, пневмоніях, отитах, синуситах. Якщо не дотримуватися кратності або тривалості прийому антибіотиків, є усі шанси не знищити бактеріальну інфекцію повністю. Бактерії, що залишилися, пристосуються до антибіотика і стануть до нього стійкими.

Стійкість бактерій до антибіотиків стає останнім часом розповсюдженою проблемою.

Але з усіма іншими препаратами також важливе суворе дотримання інструкції. Виробник, заявляючи про дієвість та результативність ліків, виходить з конкретної схеми прийому, яку детально розписує в листку-вкладиші. І навіть незручна, на перший погляд, схема — обгрунтована.

Розглянемо приклад: противірусний препарат ЕРГОФЕРОН для лікування грипу і застуди.Згідно інструкції ЕРГОФЕРОН:

  • в перший день треба прийняти 8 таблеток (перші 5 таблеток з інтервалом в 30 хвилин, ще 3 таблетки до кінця дня з рівними інтервалами)
  • 2-5-й день по 3 таблетки на добу. Усього 8 таблеток на день, щоб вже за ви відчули себе набагато краще.

8 таблеток за один день потрібні для потужного "удару" по хворобі. Препарат створений за гомеопатичною технологією і така доза шкоди організму не нанесе. Однієї упаковки (20 таблеток) вистачає на увесь курс лікування.

У одному препараті ЕРГОФЕРОН поєднані декілька лікувальних ефектів:

Строго наслідуючи інструкцію, ви істотно скоротите терміни захворювання і полегшите його протікання.

Будьте здорові і лікуйтесь правильно!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.