РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Кращі противірусні препарати
06/03/2018

Кращі противірусні препарати

Осінь, зима та весна — період частих захворювань на вірусні інфекції, які можуть проходити як в легкій формі, так і з ускладненнями. В силу цього цілком зрозуміле питання: які існують способи не захворіти та вилікуватися? У пошуках найкращих противірусних препаратів люди покладаються на різні джерела: інтернет, відгуки пацієнтів, що приймали різні ліки та лікували ними дітей.

Фармакологія пропонує широкий вибір медикаментів, тому визначити кращі противірусні препарати з наявних вельми складно. При виборі засобів потрібно враховувати багато факторів. Не варто займатися самолікуванням, постановка діагнозу та вибір терапевтичних засобів — прерогатива лікаря. Серед ліків, про які можна сказати «кращі противірусні препарати», — таблетки для розсмоктування «Ергоферон».

Найкращий противірусний засіб для дітей

Коли хворіє дитина, батьки прагнуть знайти кращий противірусний засіб для дітей, який тільки пропонує медицина. Але не варто сліпо вірити відгукам, тим більше, самостійно ставити діагноз. Віруси дуже підступні, часто мутують. Тому бувають нечутливими до препаратів, і розрекламовані найкращі противірусні ліки можуть не надати дії, якої ви очікували, а дорогоцінний час буде втрачено та з’являється можливість ускладнень, які істотно зашкодять здоров'ю дитини. Що стосується, який же обрати кращий противірусний засіб для дітей, то потрібно враховувати особливості організму дитини. Крім того, є кілька правил, як діяти, коли хворіють діти.

  • Дотримуватися постільного режиму, провітрювати, прибирати та зволожувати кімнату, в якій знаходиться пацієнт.
  • Не можна застосовувати навіть краще противірусне для дітей без призначення лікаря.
  • Якнайшвидше почати симптоматичне лікування перевіреними препаратами.
  • Уважно читати інструкцію із застосування препарату, враховувати склад ліків. Вибирати якісні медикаменти, попри те, що вони дорожчі.
  • Ніколи не давати ліки для профілактики, не порадившись з педіатром.

Але навіть найкраще противірусне для дітей, неправильно прийняте, лише погіршить ситуацію.

Які противірусні препарати краще приймати дорослим

Які противірусні засоби краще прийматиХворіти не хоче ніхто — це факт беззаперечний. Тим більше, немає бажання йти в поліклініку. Часто, наважуючись на самолікування, хворі самі визначають, яке противірусне краще, спираючись на рекламу або відгуки на тематичних форумах. Це дуже ризиковано, оскільки, не бувши фахівцем, не можна знати, який противірусний препарат краще приймати дорослим, а який — дітям. Поставити діагноз, вибрати ліки та дозування може тільки лікар. Не можна також однозначно відповісти, які противірусні препарати краще: комплексні або спрямованої дії — це залежить від хвороби, збудника, імунітету, віку, супутніх захворювань людини. Вірусні захворювання викликають різноманітні віруси. Тільки після виявлення збудника лікар дасть рекомендацію, яке противірусне краще.

Найкращий противірусний засіб, відгуки споживачів

Захворівши, ви намагаєтеся знайти найкращий противірусний засіб, відгуки про який тільки позитивні. Але не можна стверджувати, що існує найкращий противірусний засіб, адже ефективність кожного препарату залежить від багатьох факторів. Віруси мутують, тому кращий противірусний засіб, відгуки про який були найкращими в минулому сезоні, сьогодні може не подіяти. І навпаки, препарат, який неефективний проти одного штаму, можна рекомендувати як кращий противірусний засіб при придушенні нової модифікованої інфекції. Вибираючи препарат, також враховуйте, що навіть кращий противірусний засіб, відгуки про який переповнюють інтернет, може викликати алергічну реакцію.

Найкращий та універсальний противірусний препарат

Більшість захворівших людей вважають, що найкращий противірусний препарат повинен бути найсильнішим і найдорожчим. Це омана. Щорічно вчені на основі досліджень прогнозують активність певних штамів вірусів, а лікарі рекомендують пацієнтам найкращі противірусні препарати. Ліки повинні бути правильно підібраним, щоб ефективно боротися з інфекцією. Тільки тоді про них можна сказати, що це найкращий противірусний препарат. Тому при ГРВІ і грипі виключається самолікування. Безконтрольно приймаючи медикаменти, ви не вилікуєтеся, а тільки спровокуєте виникнення ускладнень. Серед противірусних ліків добре зарекомендував себе — «Ергоферон». Ергоферон можна застосовувати дітям з 6-ти місяців і дорослим. Згідно зі схемою лікування, починати прийом потрібно негайно, як тільки з'явилися перші ознаки захворювання, які проявляються в характерних симптомах:

  • погіршення загального самопочуття, зниження працездатності
  • відчуття ломоти в м'язах, суглобах
  • висока температура тіла
  • головний біль, різь в очних яблуках

Пізніше приєднуються набряки слизових оболонок, викликаючи біль в горлі, нежить, кашель і утруднене дихання.

Прийом Ергоферона здатний скоротити терміни хвороби, знизити ризик розвитку ускладнень. Ефект досягається поєднанням компонентів, що надають посилену противірусну, протизапальну і антигістамінну дію.

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми також ділимося інформацією про використання вами нашого сайту з нашими партнерами в соціальних мережах, рекламі і аналітиці.