РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

ГРВІ у дітей
26/03/2018

ГРВІ у дітей

Що стає причиною ГРВІ у дітей? Дитина хворіє, коли спілкується з хворою людиною або вірусоносієм. Оскільки віруси передаються повітряно-крапельним шляхом, захворювання поширюється дуже швидко. Особливо схильні до недугу діти, які відвідують дитсадок, школу, гуртки, де охоче діляться іграшками, письмовим приладдям, книгами, інструментами.

Якщо виявляється ГРВІ у дитини, на небезпеку наражаються і інші діти в родині, в класі або в групі, так як вірус може передаватися через загальні рушники, посуд. Досвідчені уважні батьки намагаються не пропустити перші ознаки ГРВІ у дітей, щоб вчасно почати лікування і не допустити ускладнень. Попередити хворобу допомагає вчасно розпочата профілактика.

Перші ознаки ГРВІ у дитини

Ознаки ГРВІ у дітей відрізняються, адже хворобу викликають різні збудники. Проте, в більшості випадків перші ознаки ГРВІ у малюка такі:Температура у ребенка

  • Сильна слабкість, апатія, нездужання — вони можуть виникнути ще до інших ознак.
  • Підвищена температура.
  • Нежить, ускладнене дихання.
  • Біль і першіння в горлі.
  • Часто виявляються такі симптоми ГРВІ у дітей як головний біль, ломота в тілі.

Пам'ятайте, перші ознаки ГРВІ та грипу схожі, але ускладнення різні. Тому, як тільки з'явилися ознаки ГРВІ у дитини, негайно звертайтеся до педіатра.

Які можливі ускладнення після ГРВІ у дітей

Респіраторні хвороби тривають недовго, протікають при правильному лікуванні досить легко. Головну небезпеку становлять ускладнення після ГРВІ у дітей. Для їх профілактики, в першу чергу, важливо правильно визначити вид вірусу і призначити ефективні ліки.

Лікарі називають основні ускладнення ГРВІ у дітей:

Отит у дітей

1. Бронхіти і пневмонії
Ці хвороби можуть виникнути відразу, і в такому випадку ознаки пропадають під час лікування ГРВІ. Але якщо їх симптоми проявляються через кілька днів після лікування, лікарі визначають вторинне інфікування.

В такому випадку кашель посилюється і стає сильнішим, з'являється жовтувато-зелена мокрота, дитина скаржиться на біль в грудях і на те, що йому важко дихати. Також підвищується температура, дитина сильно потіє.

2. Синусит — запалення придаткових пазух носа, найчастіше гайморових і лобних
Під час хвороби набрякає слизова, порушується повітрообмін, активно розмножуються віруси, які потрапили в пазухи. Дитина відчуває біль по обидва боки носа. У такому випадку потрібна консультація не тільки педіатра але і отоларинголога. Щоб впоратися з інфекцією, противірусних препаратів мало, призначаються антибіотики, судинозвужувальні, фізіотерапевтичні процедури.

3. Отит
Виникають ці ускладнення після ГРВІ у дітей до 3-х років, так як їх слухова труба коротка і вразлива для збудників інфекції. У малюків болять вуха, віддає в шию, очі, зуби. Це основні ускладнення ГРВІ у дітей. З огляду на її небезпеку, самолікування неприпустимо.

Запобігти захворюванню і перенести його в більш легкій формі допомагає противірусний препарат «Ергоферон», який володіє посиленим противірусним, протизапальним і антигістамінним ефектом.

Ергоферон спеціально розроблений для лікування ГРВІ та грипу в т.ч. для дітей з 6 міс., володіє хорошим профілем безпеки.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.