РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Ціна на препарат від грипу. Як заощадити
18/11/2016

Ціна на препарат від грипу. Як заощадити

Вилікуватися від грипу, приймаючи всього один препарат неможливо/можливо?

За останні роки, дякуючи рекламі і Google, вже усі знають, як лікувати грип або ГРВІ. Знають, що грип вимагає цілий комплекс лікування: противірусний препарат, препарат для зняття симптомів, антигістамінний препарат, краплі в ніс, сироп від кашлю, льодяники від горла.

Навіть легка застуда виливається в 200-300-гривневий чек. Лікувати грип - це дорого і виснажливо (так багато ліків, які треба не забути прийняти). 

А що як ми скажемо, що відтепер практично увесь комплекс лікування грипу можна замінити одним препаратом?

Ергоферон  комплексний препарат для лікування грипу та ГРВІ. Трикомпонентний склад препарату дозволяє досягти ефектів, як від трьох різних препаратів.

  • Посилений противірусний ефект (усуває причину захворювання - віруси, захищає здорові клітини від зараження)
  • Зменшення запалення (Ергоферон впливає на рецептори гістаміну і знижує запалення, дозволяє поліпшити загальний стан людини)
  • Полегшення симптомів (знижує вираженість симптомів грипу і застуди: нежить, закладеність носа, кашель, біль в горлі)

Ціна на Ергоферон (середня у аптеках України) - 95 грн. За цю ціну ви отримуєте три препарати за ціною одного. І можливість вилікувати грип та застуду швидко, зручно і недорого.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.