РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Корисна інформація
Ліки від застуди дітям
Ліки від застуди дітям
Сучасна фармакологія пропонує найрізноманітніші ліки від респіраторних захворювань. Вибрати ж вам потрібно безпечні дитячі препарати від застуди.
ГРВІ у дітей
ГРВІ у дітей
Що стає причиною ГРВІ у дітей? Дитина хворіє, коли спілкується з хворою людиною або вірусоносієм.
Види грипу. Розбираємо відмінності
Види грипу. Розбираємо відмінності
Грип — дуже небезпечна інфекційна хвороба дихальної системи. Його викликають віруси, які фахівці відносять до одного з трьох видів: А, В, С.
Інкубаційний період грипу. Важливо знати!
Інкубаційний період грипу. Важливо знати!
Будь-яке захворювання проявляється не відразу. Лише після накопичення в організмі великої кількості хвороботворних мікроорганізмів хвороба починає проявляти себе.
Як не захворіти на грип
Як не захворіти на грип
Один з перших порад лікарів, як не захворіти на грип — постійне загартовування організму і зміцнення імунітету. Але цього мало, адже в сезон хвороб потрібно впливати на причину недуги — віруси.
Ознаки грипу
Ознаки грипу
Грип не випадково називають хворобою, яка страшніше за війну, оскільки щорічно епідемії забирають тисячі життів. Вірус, що його викликає постійно мутує, тому неможливо виробити імунітет проти всіх його штамів.
Кращі противірусні препарати
Кращі противірусні препарати
Осінь, зима та весна — період частих захворювань на вірусні інфекції, які можуть проходити як в легкій формі, так і з ускладненнями. В силу цього цілком зрозуміле питання: які існують способи не захворіти та вилікуватися?
Швидке лікування застуди та ГРВІ
Швидке лікування застуди та ГРВІ
Якщо у вас застуда, як лікувати швидко цю хворобу — питання дуже важливе. Через поширеність хвороби способів позбутися від неї без ліків пропонується багато. Однак їх недостатньо, оскільки вони допомагають лише зменшити прояви хвороби, а причина залишаеється.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.