РУС УКР
Задати питання

Перед вживанням препарату необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Посилена противірусна дія

Противовірусний засіб

 

ЕРГОФЕРОН вигідно відрізняється поміж інших противірусних препаратів своєю комплексною дією. Окрім основного противірусного ефекту ЕРГОФЕРОН має ще здатність зменшувати запалення і знижувати вираженність симптомів грипу і ГРВІ (нежить, кашель).

Таким чином, один препарат дозволяє вирішити відразу декілька завдань при лікуванні застуди та грипу.

ЕРГОФЕРОН має посилену противірусну дію. Більшість противірусних препаратів ефективна тільки відносно одного-двох типів вірусів. Спектр вірусів, відносно яких активний ЕРГОФЕРОН досить широкий: віруси грипу А і В, парагрип, аденовіруси, респираторно-синцитиальные віруси, короновирусы, герпесвірусні інфекції та ін.

Лікування при грипі та застуді препаратом ЕРГОФЕРОН ефективне через його подвійну противірусну дію:

  • Активує клітини, які розпізнають віруси и борються з ними.
  • Активує імунні клітини, що відповідають за захист організму.

Перші клітини називаються Т-лімфоцити. Вони - одні з найважливіших клітин імунної системи. Виконують декілька функцій: беруть участь в утворенні антитіл, допомагають руйнувати шкідливі мікроби (у нашому випадку віруси), розпізнають і знищують клітини, які вже інфіковані вірусом, тим самим, не даючи вірусу розмножуватися. Якщо Т-лімфоцити почнуть свою роботу досить швидко і активно, хвороба пройде в легкій формі і швидко скінчиться.

Імунні клітини, що захищають організм, називаються інтерферони. Інтерферони грають не менш важливу роль в імунній відповіді організму на атаку вірусів. Коли вірус прикріпляється до клітини - вона починає виробляти інтерферони. Цю, заражену клітину інтерферони врятувати вже не в змозі, тому виходять з неї і захищають сусідні клітини. Не дозволяючи вірусу розмножуватися та захоплювати здорові клітини. І розвиток хвороби блокується на ранній стадії.

ЕРГОФЕРОН активує обидва типи імунних клітин таким чином, що вони швидше включаються в роботу і виконують свої функції краще.

 ЕРГОФЕРОН - хороший вибір при лікуванні застуди та грипу

Лікування при грипі та застуді ЕРГОФЕРОНОМ -  доцільно і з точки зору ефективності: широкий спектр вірусів, на які діє ЕРГОФЕРОН і його посилена противірусна дія. І з точки зору вигоди: ЕРГОФЕРОН має лікувальні властивості, які властиві різним препаратам. Препарат бореться з вірусами, знижує запалення і полегшує перебіг хвороби (симптоми: нежить, кашель, головний біль).

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.