ua

Чи є відмінності в прийомі та дозуванні препарату Ергоферон залежно від виду інфекції?

Дозування і кратність прийому препарату Ергоферон не залежить від віку та виду вірусної інфекції. Схема прийому: в перші 2 години Ергоферон приймають кожні 30 хвилин, потім впродовж першої доби здійснюють ще три прийоми через рівні проміжки часу. З другої доби і далі приймають по 1 пігулці 3 рази на день до повного одужання.

Які особливості прийому препарату Ергоферон у дітей?

Для дітей молодшого віку (від 6 місяців до 3 років) рекомендується розчиняти пігулку в невеликій кількості (1 столова ложка) кип’яченої води кімнатної температури. Дітям старше 3-х років, пігулку можна розсмоктувати, вона має солодкий присмак, тому не викликає негативних емоцій під час прийому. У перші 2 години рекомендується давати препарат кожні 30 хвилин – всього 5 пігулок. Потім через рівні проміжки часу ще 3 пігулки. З 2-ої доби і до повного одужання приймають по 1 пігулці 3 рази на день до повного одужання.

Чи можуть бути побічні ефекти від прийому препарату Ергоферон?

При застосуванні за вказаним показанням і вказаним дозам побічної дії не виявлено. Можливості реакції підвищеної індивідуальної чутливості до компонентів препарату. При випадковому передозуванні можливі диспепсичні явища (нудота, блювота, діарея), обумовлені наповнювачами , що входять до складу препарату. Також не слід застосовувати препарат людям з галактоземією, синдромом мальабсорбції глюкози або галактози, або при вродженій лактозній недостатності.

Чи можна приймати Ергоферон під час вагітності і чи необхідно тоді знижувати дозування?

Не слід призначати вагітним або жінкам, які годують грудьми, оскільки немає даних про ефективність і безпеку застосування препарату пацієнткам цієї категорії.

Якщо у дитини алергія, наприклад, бронхіальна астма - чи можна йому застосовувати Ергоферон?

Так. Згідно інструкції до препарату алергічні захворювання не є протипоказаннями до призначення Ергоферон, у тому числі у дітей. Препарат не містить речовин, які можуть викликати алергічні та токсичні реакції, і тому добре переноситься. Навпаки, має антигістамінний ефект.

Протягом року при перших ознаках захворювання або для профілактики (коли, приміром, в дитячому садку всі хворіють) даємо Ергоферон , найчастіше допомагає (уперше пробували за призначенням лікаря). Чи не вийде так, що дитина надалі без нього не зможе?

Завдяки своєму складу і механізму дії Ергоферон не виснажує імунну систему дитини, він чинить регулюючу дію на функції організму. Ергоферон посилює здатність організму при зустрічі з вірусом виробляти інтерферони, при профілактичному застосуванні підвищує і підтримує на високому рівні здатність клітин виробляти інтерферони при контакті з вірусом. Цо дозволяє застосовувати препарат багаторазово, не побоюючись порушень з боку імунної системи (особливо важливо при лікуванні дітей, які часто хворіють).

Чи можна давати Ергоферон разом з іншими препаратами, чи може бути несумісність при прийомі?

Ергоферон дуже часто призначають у комплексі з іншими лікарськими засобами, при цьому додавання його в схеми лікування ні у дітей, ні у дорослих у клінічних дослідженнях і клінічній практиці не викликало будь-яких реакцій непереносимості.