Комплексне лікування
грипу та застуди

Протидія запаленню

Запалення при грипі

Грип та ГРВІ дуже часто супроводжуються запаленням дихальних шляхів.

При запаленні дихальних шляхів виділяється мало слизу (мокроти), і він дуже густий за консистенцією. Відкашляти його неможливо. Накопичуючись, слиз поступово блокує прохідність дихальних шляхів і дратує кашлевий центр. Людина мучиться від сухого непродуктивного кашлю.

І саме в цей період захворювання багато хто починаэ займатися самолікуванням. Плутає, через необізнаність тип кашлю. І приймає відхаркувальні сиропи, замість розріджуючих. І кашель посилюється ще більше.

Якщо ви лікуєтесь ЕРГОФЕРОНОМ, то плутанина вас не лякає. Тому що, ЕРГОФЕРОН діє не на симптом - кашель, а його причину - запалення. ЕРГОФЕРОН впливає на рецептори гістаміну і знижує запалення в слизових оболонках дихальних шляхів.

ЕРГОФЕРОН зменшує запалення і дозволяє швидко вилікувати ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція)

Окрім основної противірусної дії, ЕРГОФЕРОН здійснює антигістамінний ефект, полегшуючи загальний стан під час хвороби.

Навіщо потрібний антигістамін під час лікування ГРВІ або грипу? Якщо ви звернете увагу на курс лікування, який призначає терапевт (чи педіатр, якщо грипом захворіла дитина), - то обов'язково побачите там препарат від алергії. І хоча антигістамінні препарати не є основними при лікуванні ГРВІ та грипу, вони показують хорошу ефективність, знімаючи запалення і полегшуючи симптоми.

Якщо вам не хочеться приймати велику кількість ліків. ЕРГОФЕРОН - хороший вибір, тому як поєднує в собі декілька лікувальних ефектів: бореться з вірусами, зменшує запалення і полегшує прояв симптомів ГРВІ.

 

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з інструкцією.
Р.П. МОЗ України №UA/12931/01/01 від 24.05.2013 р. Виробник: ТОВ "НВФ "Матеріа Медика Холдинг".

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
© 2016 Всі права захищені
ТОВ «Матеріа Медика – Україна»
м. Київ, вул. Невська, 20, 03062
тел.: +38 (044) 400 90 78