Комплексне лікування
грипу та застуди

Посилена противірусна дія

Противірусний засіб

ЕРГОФЕРОН вигідно відрізняється поміж інших противірусних засобів своєю комплексною дією. Окрім основного противірусного ефекту ЕРГОФЕРОН має ще здатність зменшувати запалення і знижувати вираженність симптомів грипу і ГРВІ (нежить, кашель).

Таким чином, один препарат дозволяє вирішити відразу декілька завдань при лікуванні грипу і ГРВІ.

ЕРГОФЕРОН має посилену противірусну дію. Більшість противірусних засобів ефективна тільки відносно одного-двох типів вірусів. Спектр вірусів, відносно яких активний ЕРГОФЕРОН досить широкий: віруси грипу А і В, парагрип, аденовіруси, респираторно-синцитиальные віруси, короновирусы, герпесвірусні інфекції та ін.

Лікування при грипі та застуді препаратом ЕРГОФЕРОН ефективне через його подвійну противірусну дію:

  1. Активує клітини, які розпізнають віруси и борються з ними.
  2. Активує імунні клітини, що відповідають за захист організму.
Перші клітини називаються Т-лімфоцити. Вони - одні з найважливіших клітин імунної системи. Виконують декілька функцій: беруть участь в утворенні антитіл, допомагають руйнувати шкідливі мікроби (у нашому випадку віруси), розпізнають і знищують клітини, які вже інфіковані вірусом, тим самим, не даючи вірусу розмножуватися. Якщо Т-лімфоцити почнуть свою роботу досить швидко і активно, хвороба пройде в легкій формі і швидко скінчиться.
 
Імунні клітини, що захищають організм, називаються інтерферони. Інтерферони грають не менш важливу роль в імунній відповіді організму на атаку вірусів. Коли вірус прикріпляється до клітини - вона починає виробляти інтерферони. Цю, заражену клітину інтерферони врятувати вже не в змозі, тому виходять з неї і захищають сусідні клітини. Не дозволяючи вірусу розмножуватися та захоплювати здорові клітини. І розвиток хвороби блокується на ранній стадії.
 
ЕРГОФЕРОН активує обидва типи імунних клітин таким чином, що вони швидше включаються в роботу і виконують свої функції краще.

 ЕРГОФЕРОН - хороший вибір при лікуванні грипу та застуди

Лікування грипу та застуди ЕРГОФЕРОНОМ -  доцільно і з точки зору ефективності: широкий спектр вірусів, на які діє ЕРГОФЕРОН і його посилена противірусна дія. І з точки зору вигоди: ЕРГОФЕРОН має лікувальні властивості, які властиві різним препаратам. Препарат бореться з вірусами, знижує запалення і полегшує перебіг хвороби (симптоми: нежить, кашель, головний біль).

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з інструкцією.
Р.П. МОЗ України №UA/12931/01/01 від 24.05.2013 р. Виробник: ТОВ "НВФ "Матеріа Медика Холдинг".

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
© 2016 Всі права захищені
ТОВ «Матеріа Медика – Україна»
м. Київ, вул. Невська, 20, 03062
тел.: +38 (044) 400 90 78