Комплексне лікування
грипу та застуди

Ергоферон для дітей

Простудними захворюваннями діти можуть хворіти до 7 раз на рік, іноді навіть і того частіше. Чим менша дитина, тим важче вона переносить хворобу. Імунітет дитини ще незрілий і не здатний битися з вірусами на належному рівні. І до цього, ніби то, треба відноситься спокійно. Але...

Ускладнення після не долікованої застуди в дитячому віці зустрічаються дуже часто. Після того, як дитина перехворіла на ГРВІ, ії імунітет ослабляється, не встигнувши оновитися. Крім того, віруси мають шкідливий вплив на клітини і порушують проникність капілярів. Аж до підліткового віку дитина вкрай вразлива перед вірусами.

Ліки від грипу для дітей повинні відповідати двом рівнозначним критеріям: бути ефективними і безпечними.

Обом критеріям відповідає противірусний препарат ЕРГОФЕРОН. Згідно з інструкцією: препарат дозволений до застосування дітям від 6 місяців. Профіль безпеки у ЕРГОФЕРОНУ досить високий, щоб призначати його в такому ранньому віці. ЕРГОФЕРОН для дітей має противірусну активність відносно дуже широкого спектру респіраторних вірусів: грип А і В, парагрипу, аденовірусом, респираторно-синцитиальным вірусом, коронавірусом та ін.

Батьки не з чуток знають, як важко дати дитині ліків. А коли у рецепті до 5-6 препаратів, то створюється враження, що процес прийому ліків не закінчується. При створенні ЕРГОФЕРОНУ врахували цю потребу. Діти старші (від 3 років) із задоволенням приймають ЕРГОФЕРОН самі - таблетки солодкі на смак і їх треба розсмоктувати, як льодяник, а не ковтати. А молодшім дітям (від 6 місяців до 3 років) - таблетку дати теж неважко: вона легко розчиняється у ложці кип`яченої води.

До складу ЕРГОФЕРОНУ входять компоненти, які забезпечують відразу декілька лікувальних ефектів:

1. Посилена противірусна дія

2. Зменшення запалення

3. Полегшення симптомів застуди

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем і ознайомтесь з інструкцією.
Р.П. МОЗ України №UA/12931/01/01 від 24.05.2013 р. Виробник: ТОВ "НВФ "Матеріа Медика Холдинг".

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я
© 2016 Всі права захищені
ТОВ «Матеріа Медика – Україна»
м. Київ, вул. Невська, 20, 03062
тел.: +38 (044) 400 90 78